Stavby na klíč

Mít dům na klíč je snem mnoha lidí. Pomůžeme Vám jej zrealizovat s minimem Vašich starostí. Od projektu až po předání klíčů. Působíme na trhu více než 20 let a za tu dobu jsme zrealizovali celou řadu staveb. Naše práce je 100% spolehlivá. Tak přestaňte snít a začněte s námi stavět.

Rekonstrukce

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, budov a bytů. To pro nás znamená nejen opravy vzniklých škod, ale především odstranění jejich příčin a nedostatků. Součástí je i zajištění kompletních bouracích a výkopových prací, odvoz odpadů a sutin. Rádi se o Váš dům postaráme komplexním způsobem od sklepa až po půdu. Výhoda rekonstrukce spočívá v postupném investování do přestavby rodinného domu. A v případě potřeby lze při rekonstrukci dům obývat.

Zateplení budov

Zateplení fasády je klíčovým prvkem vedoucím k úsporám při vytápění. V dnešní době je zateplení fasád standardem u rodinných I bytových domů. Pro zateplování fasád vybíráme kvalitní a osvědčený materiál. Zateplení prodlouží životnost celé stavby, zabrání kondenzaci vodní páry v konstrukci a fasáda získá ochranným pláštěm lepší vlastnosti.